V sobotu bude patřit Albrechtický areál opět po roce turnaji DEN S BANÍČKY

V sobotu 7. září od 9 hodin to opět vypukne. Sobotní dopoledne bude patřit Albrechtický areál po roce opět turnaji, který nese název DEN S BANÍČKY. Opět po roce budeme spolupořádat turnaj mladších přípravek který nese název DEN S BANÍČKY. Už se těšíme až se náš areál opět zaplní malými dětmi. Den plný fotbalu a soutěží pro děti. Přijďte se kouknout na malé fotbalové naděje. I Vaše děti si mohou vyzkoušet soutěže připravené našimi trenéry.

Všechny příchozí děti, i ty, které nebudou hrát turnaj, si můžou vyzkoušet fotbalové disciplíny a soutěže.

Účastníci turnaje: FK Baník Albrechtice „A“, FK Baník Albrechtice „B“, FC Baník Ostrava, MFK Karviná, TJ Slovan Ostrava, FK Těrlicko, SK Nošovice – Lhoty, TJ Havířov – Dolní Datyně,

Hraje se 4 + 1, 13 minut bez rozhodčích – zápas si řídí děti samy.

• Dovednostní soutěže  pro všechny děti
  • Každý si odnese kartičku s dosaženými výkony
  • Každý turnaj navštíví fotbalové osobnosti FCB
  • Každý hráč obdrží müsli tyčinku Baníčky Praděd či Lysá hora