Možnost objednat šálu FK Baník Albrechtice

Vážení příznivci klubu, rozhodli jsme se kvůli zájmu a oblíbenosti po první várce objednání o další objednání šál FK Baník Albrechtice, které necháme vyrobit. Ať už jak jsme zmiňovali při první objednávce, je použijete jako zahřátí v kruté zimě a nebo fanouškovský doplněk, záleží jen na Vás.

Cena jsme stanovili kvůli výrobě na 300 Kč, ale důležité je to, že dáme další várku do výroby, když budeme mít více než 20 zájemců o tuto perfektní a nádhernou šálu. Po první výrobě tato šála sklidila velký úspěch a zájem, takže teď má možnost každý, kdo si nestihl při první objednávce šálu zajistit, tak má šanci teď.

Prosíme každého, kdo by měl o tento skvělý výrobek zájem, ať nám napíše zprávu na facebooku klubu, nebo na telefonní číslo: 773 913 774 a nebo na email fkbanikalbrechtice@seznam.cz – jméno a příjmení, telefonní kontakt a počet kusů.
Samozřejmě přikládáme návrh i foto této skvělé šály (střapce na koncích jsou bílo-modré).

Peníze bychom prosili následně předat dopředu, děkujeme (o předání peněžní částky budete kontaktování po objednávce).

Termín ukončení objednávek je stanoven do 20.7.