Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další důležité utkání na hřišti nováčka v Lučině. Starší žáci hrají v neděli v Doubravě. Starší přípravku nejdříve čeká ve čtvrtek mistrovské utkání doma s týmem Dětmarovic a poté v sobotu turnaj ve Frýdku – Místku O pohár primátora. Mladší přípravku čeká v pondělí další kolo okresní soutěže, tentokrát v Českém Těšíně. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 18. května 17:00 (Lučina): Finstal Lučina – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 19. května 9:30 (Doubrava): Baník OKD Doubrava – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 16. května 17:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – SK Dětmarovice

Sobota 18. května 8:30 (Frýdek – Místek): Turnaj O pohár primátora Frýdku – Místku (Starší přípravka)