Doma opět za tři body! Baník Albrechtice – Sokol Dobrá 3:0

Albrechtičtí fotbalisté jsou neporaženi stále i po domácím utkání s Dobrou. Baníkovci dokázali prodat dobrou formu v jarní části již v prvním poločase, když se prosadil ve 12. minutě Antonín Chumchal. Dobrá si vytvořila je jedinou příležitost, ale neproměnila a první poločas Baník vyhrál 1:0. Ve druhém poločase byl na hřišti jen jeden tým, a to Baník, který to potvrdil dvěma góly, když se v 54. minutě prosadil po druhé v utkání Antonín Chumchal a v 59. minutě určil konečné skóre utkání Petr Kubiena. Svěřenci Radka Nešpora jsi tak připsali další velmi důležité tři body. Baník tak slaví další zisk tří bodů a pokračuje v sérii neporazitelnosti!

FK Baník Albrechtice – TJ Sokol Dobrá 3:0 (1:0)

Trenér Radek Nešpor nasadil do utkání osvědčenou sestavu z Hrabové s jednou změnou. Místo Bruna Antonína nastoupil od začátku utkání David Dorozlo. Jinak sestava byla úplně stejná jako v Hrabové, kde Baník zvítězil 1:4.

Od úvodního hvizdu sudího Futerka se Baník snažil drát před branku Dobré. První velkou příležitost Baníku měl Michal Kvapil po centru z pravé strany, ale v dobré příležitosti úplně sám trefil míč špatně. Ve 12. minutě se už domácí fanoušci mohli radovat. Po přihrávce Dorozla se dostal do samostatného úniku Antonín Chumchal a vyřešil to perfektně, když udělal kličku hostujícímu brankáři a poslal míč do prázdné branky – 1:0. Poté, co Baník vstřelil první branku, se dostala k první šanci i Dobrá, ale vše vyřešil brankář Laurenčík. Jinak obrana Baníku fungovala spolehlivě a hosté se nedostali k ničemu nebezpečnému. Baník měl do konce prvního poločasu pár možnosti navýšit skóre, ale už se tak nestalo. První poločas tak skončil výsledkem 1:0 ve prospěch Baníku.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první – Baník držel míč, byl lepším a aktivnějším týmem, a přidal ještě dvě branky. Hosté z Dobré moc šanci neměli. Ve druhém poločase žádnou výraznou. Baník využil ze svých možnosti, které měl ve druhém poločase dvě, a to nejdříve v 54. minutě, když zužitkoval přesnou přihrávku Antonín Chumchal a kolem brankáře na vzdálenější tyčku hostující branky vstřelil svůj druhý gól v utkání a druhý gól Baníku – 2:0. Za pět minut, tedy v 59. minutě Baník předvedl krásnou akci. Michal Kvapil se uvolnil přes dva obránce a přesnou přihrávkou našel naběhnutého Petra Kubienu, který již neměl problém dostat míč za záda brankáře Dobré – 3:0. Ve zbytku utkání, i když pár možnosti na změnu skóre bylo, tak se skóre utkání již neměnilo a Albrechtický Baník si připsal další zasloužené a důležité tři body do tabulky!

Branky: 12. a 54. Chumchal Antonín, 59. Kubiena Petr, ŽK: 34. Damek Daniel, 34. Bařina Tadeáš, 44. Figura Vojtěch, 66. Foukal Adam, Rozhodčí: Futerko Martin – Čuba Daniel, Boráň Ondřej, Počet diváků: 100

Baník Albrechtice: Laurenčík – Pařík, Kociolek Jakub, Vagner, Izaiáš – Kubiena, Klus (55. Antonín), Žyla M. (72. Svirać), Dorozlo, Chumchal – Kvapil. Trenér: Nešpor Radek

TJ Sokol Dobrá: Pešák – Georgiovský, Figura, Zícha, Šmahaj D. – Alexa, Bařina (55. Gryžboň O.), Filipčík, Damek (46. Foukal) – Musálek (75. Novák), Gryžboň P. (72. Palarčík). Trenér: Lužný Martin