Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další důležité utkání na domácím hřišti proti Dobré. Starší žáci hrají v neděli doma proti mužszvu TJ Sokol Dolní Lutyně. Všechny naše týmy naši přípravky čeká Turnaj MINI MORAVA v Zašové. Mladší přípravku poté čeká ještě v pondělí další kolo okresní soutěže, tentokrát v Bohumíně. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 12. května 16:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Sokol Dobrá

Neděle 12. května 14:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Sokol Dolní Lutyně

Sobota 11. května 9:00 (Zašová): Turnaj MINI MORAVA (Starší přípravka)

Sobota 11. května 8:00 (Zašová): Turnaj MINI MORAVA (Mladší přípravka)