Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká na domácí půdě velmi důležité utkání proti Smilovicím. Starší žáci se představí poprvé na jaře doma, kdy přivítají v neděli v prestižním derby tým Stonavy. Starší přípravku čeká první jarní venkovní mistrovské utkání, kdy ve čtvrtek se představí na hřišti mužstva TJ Internacionál Petrovice. Mladší přípravku má tentokrát volno a předpřípravku čeká nejdříve přípravné utkání ve středu doma s týmem TJ Slovan Havířov a v sobotu triangl v Ostravě. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 21. dubna 16:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – SC Smilovice

Neděle 21. dubna 14:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – SK Stonava

Čtvrtek 18. dubna 16:30 (Petrovice u Karviné): TJ Internacionál Petrovice – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)

Středa 17. dubna 16:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Předpřípravka) – TJ Slovan Havířov