Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká těžké utkání na hřišti Dobré. Starší žáci se představí na hřišti týmů TJ Sokol Dolní Lutyně. Starší přípravka se ve čtvrtek představí v mistrovském utkání na hřišti Horní Suché a ve stejný den ji čeká domácí přípravné utkání s Karvinou. Starší přípravku se představí i v sobotu, a to na trianglu FC Baník Ostrava. Mladší přípravku čeká v pondělí paté kolo v rámci Okresní soutěže na hřišti týmů MFK Karviná. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 29. září 15:30 (Dobrá): TJ Sokol Dobrá – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 30. září 13:45 (Dolní Lutyně): TJ Sokol Dolní Lutyně – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 27. září 16:30 (Horní Suchá): TJ Depos Horní Suchá – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)

Čtvrtek 27. září 16:45 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MFK Karviná