Umělá tráva prošla regenerací

Albrechtická umělá tráva prošla velkou regeneraci. Hřiště s umělým povrchem třetí generace je po regeneraci ve velmi dobrém stavu.

S úpravami hrací plochy umělé trávy se začalo v pondělí 10. září a trvala několik dní. Jako první přišlo na řadu vyčesávání a odstranění nečistoty z umělé trávy. Na některých místech koberec umělé trávy byl vyměněn za nový. Ostatní povrch byl speciální strojem načesán a upraven. Následně se celé hřiště zasípalo novým granulátem.

Umělá tráva po regeneraci vypadá velmi dobře a opět bude velmi dobře připravená jak na tréninky našich mužstev, tak i na zápasy našich týmů.

Umělá tráva je využívaná k tréninkům, zápasům (špatné počasí nebo není vidno) a pronájmu. Umělou trávu využívají také všechny družstva FK Baník Albrechtice.

Přinášíme Vám pár fotografií z úpravy hrací plochy umělé trávy.