Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů se představí v neděli na domácí půdě, když se střetne s lídrem tabulky TJ Bystřice. Starší žáky čeká v neděli první venkovní mistrovské utkání sezóny na hřišti Horních Bludovic. Starší přípravku čeká ve čtvrtek první mistrovské utkání v nové sezóně, kdy se střetne doma s týmem TJ Havířov – Dolní Datyně. Mladší přípravku nejdříve v sobotu čeká domácí turnaj pod názvem Turnaj s Baníčky a poté v pondělí odehraje první kolo v rámci Okresní soutěže na domácí půdě. Předpřípravku čeká v sobotu také turnaj pod názvem Turnaj s Baníčky, ale v Těrlicku. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 2. září 16:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Bystřice

Neděle 2. září 14:00 (Horní Bludovice): FC Horní Bludovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 30. srpna 17:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Havířov-Dolní Datyně

Sobota 1. září 9:00 (Stadion FK Baník): Turnaj s Baníčky (Mladší přípravka)