Dalším soupeřem v přípravě bude tým TJ Dolní Datyně

V pořadí druhý přípravný zápas čeká na tým trenéra Jaroslava Goje. Po úvodní porážce s Českým Těšínem přijde na řadu další duel proti těžkému soupeři v letní přípravě, a to týmů TJ Havířov – Dolní Datyně. Toto druhé přípravné utkání se hraje opět na domácím hřišti v areálu FK Baník již v sobotu 21. července od 10.00 hodin.

Albrechtičtí fotbalisté zahájili letní přípravu 11. července ve středu a v pátek 13. července sehráli již první přípravné utkání, ve kterém na domácím hřišti prohráli s týmem Českého Těšína, hrající Krajský přebor MS KFS výsledkem 2:5.

Druhý přípravný zápas Baníku začíná v sobotu 21. července v 10.00 hodin v areálu FK Baník Albrechtice. Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání FK Baník Albrechtice – TJ Havířov-Dolní Datyně a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.