Prvním soupeřem mužstvo Českého Těšína

Albrechtičtí fotbalisté od středy trénují a chystají se na další soutěžní ročník v 1. A třídě skupiny B. Hned po úvodním středečním tréninku je na programu páteční duel proti soupeři, který hraje krajský přebor MS KFS – FK Český Těšín. Začátek první přípravného utkání je v 18 hodin.

Ve středu 11. července začali svěřenci Jaroslava Goje letní přípravu před další sezonou a hned v pátek 13. července se utkají na domácím přírodním trávníku v areálu FK Baník Albrechtice s účastníkem Krajského přeboru, celkem FK Český Těšín. Přijďte se tedy podívat na určitě zajímavé přípravné utkání.

Jak již bylo psáno výše, pro fotbalisty Baníku půjde o první přípravný zápas po zahájení letní přípravy. V pátek 13. července se tedy Baník na domácí půdě střetne s týmem FK Český Těšín.

Zápas začíná v pátek 13. července v 18 hodin v areálu FK Baník Albrechtice. Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání FK Baník Albrechtice – FK Český Těšín a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *