Nábor FK Baník Albrechtice se velmi vydařil

V neděli 13. května náš klub FK Baník Albrechtice uspořádal nábor malých fotbalistů. Za krásného slunečného počasí, na perfektně připraveném pažitu, se nám  představilo 12 nových nadějí, se kterými bychom měli v následujících letech pracovat na fotbalových dovednostech. Děti si užily spoustu pohybových her, které prováděly s velkým nasazením a s úsměvem na rtech, což bylo moc pozitivní. Náboru se zúčastnili také trenéři týmu FC Baník Ostrava – Zdeněk Grygar a Dominik Černý, kteří tyto hry a soutěže pro děti společně připravili, za což jim patří velký dík. 

Nemohli chybět ani naši trenéři přípravek, kteří se náboru zúčastnili v hojném počtu a jsou připraveni tyto děti vést v následujících dnech, měsících a snad taky letech tak, aby si děti odnášely z tréninků ty nejlepší pocity a fotbal je hlavně bavil. To je základ k tomu, aby u něj vydržely co možná nejdéle a fotbal se stal jejich velkým koníčkem. Na závěr náboru děti obdržely účastnický diplom a samozřejmě nějakou tu dobrotu za jejich snahu při sportovních aktivitách.

Součástí sportovního dne bylo také modelové utkání předpřípravek mezi týmy FK Baník Albrechtice – FC Baník Ostrava, kde bylo k vidění spoustu individuálních a týmových akcí.

„Bylo úžasné sledovat, s jakým zápalem k tomuto fotbalovému dni děti přistoupily, a jejich úsměv na rtech byl pro nás velkou odměnou. Jsme rádi, že přišlo tolik dětí a snad jsme je soutěžemi a hrami zaujali natolik, že se stanou součástí našeho klubu. Je to velký příslib do budoucna, protože tým s ročníky narození 2012 – 2013 se už začal pomaličku tvořit v předešlých měsících a pokud se děti z náboru přidají, bude tato věková kategorie čítat na 20 dětí. Pokud někdo nestihl oficiální nábor a měl by chuť připojit se, tak je samozřejmě vítán,“ sdělil trenér přípravek Lukáš Hawlasek.

Pokud máte zájem přihlásit své dítě do našeho fotbalového klubu FK Baník Albrechtice, tak neváhejte a kontaktujte p. Lukáše Hawlaska – tel. číslo: 734 470 951, e-mail: hawlin81@seznam.cz.

U nás si mohou fotbal vyzkoušet i starší děti, dokonce i ty, které s ním nemají žádnou zkušenost a patří už do žákovských kategorií tj. od ročníku narození 2004, 2005 a mladší.