Program albrechtických mužstev na tento týden

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. A mužstvo po třetí za sebou zajíždí k dalšímu utkání na hřiště soupeře, tentokrát na půdu týmů TJ Sokol Dobrá. Starší žáci se představí v neděli na hřišti týmů TJ Internacionál Petrovice. Mladší žáky čeká domácí utkání s Gascontrolem Havířov. Starší přípravku čeká ve čtvrtek utkání na hřišti týmů MSK Orlová. Mladší přípravka se nejdříve představí v neděli na Městském stadioně v Karviné v Lize Malých Mistrů, poté v pondělí v dalším turnaji v rámci Okresní soutěže v Horním Žukově. Nejmenší fotbalisty, a to předpřípravku čeká v neděli také Liga Malých Mistrů v Karviné a poté přípravné utkání na domácí půdě s Baníkem Ostrava. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 12. května 16:30 (Dobrá): TJ Sokol Dobrá – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 12. května 9:00 (Petrovice u Karviné): TJ Internacionál Petrovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Neděle 13. května 10:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Gascontrol Havířov

Čtvrtek 10. května 16:30 (Orlová): MSK Orlová – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)