Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Další zápas doma se blíží! Přijede tým TJ Vendryně

Preview Vendryně

Další zápas doma se blíží! Přijede tým TJ Vendryně

Po prohře na hřišti týmů TJ Havířov – Dolní Datyně výsledkem 2:1 čeká na albrechtické fotbalisty další soupeř – TJ Vendryně, kterému v tabulce patří předposlední 13. místo. Tým Baníku se aktuálně nachází na 7. místě a tuto pozici budou chtít vylepšit a v neděli doma zvítězit. Utkání se odehraje v neděli od 16:00 hodin. Albrechtičtí fotbalisté na podzim tým Vendryně na jeho půdě dokázali porazit a i když tým Vendryně v zimě hodně oslabil, nebude Baníkovce čekat v neděli snadná práce. V neděli se tedy odehraje další zajímavé utkání, na kterém nesmíte chybět!

Baník: sympatický výkon v Datyních na body nestačil

Baníkovci v minulém kole v sobotu zajížděli na hřiště velmi silného protivníka, který je pasován na jednoho z největších favoritů na postup do vyšší soutěže, a to na hřiště týmů TJ Havířov – Dolní Datyně. V tomto utkání, kdy se hrál skoro po celé střetnutí vyrovnaný duel, zvítězili domácí hráči výsledkem 2:1. Baník tak po sympatickém výkonu odjel domů bez bodů.

Co se týče mistrovské bilance, tak z prozatímních sedmnácti odehraných utkání mají Baníkovci osm vítězství, jednu remízu, osm proher a na kontě 25 bodů a celkové skóre 30:34, což pasuje Baník na 7. místo soutěžní tabulky.

Vendryně: během zimní přestávky se rozhodla pro nový směr

Vendryně se během zimní přestávky rozhodla pro nový směr a vsadila na odchovance a dorostence, proto klub hodně hráčů opustilo. Čtyři dokonce odešli do týmů, které hrají vyšší soutěž – kapitán Ondřej Buzek a Martin Vlachovič posílili Český Těšín, Filip Racko a Marek Dawid jsou ve Vratimově. Tým teď tvoří většinou hráči béčka, které nastupovalo na podzim v nejnižší soutěži. Pro nedělního soupeře z Vendryně bude nedělní utkání třetí v jarní části, jelikož 16. kolo, které měla Vendryně odehrát na hřišti v Dobré, bylo odloženo a i druhé jarní utkání Vendryně nehrála, když se měla, doma střetnou s týmem Sedliště. První utkání na jaře sehrálo nově tvořené mužstvo Vendryně na hřišti Jistebníku, kde Vendryně prohrála výsledkem 6:1. V posledním dosavadním utkání Vendryně doma prohrála nejtěsnějším výsledkem 0:1 s týmem Libhoště.

Co se týče mistrovské bilance, tak z prozatímních patnácti odehraných utkání má tým Vendryně čtyři vítězství, dvě remízy, devět proher a na kontě 14 bodů a celkové skóre 23:37, což pasuje tým Vendryně na 13. místo soutěžní tabulky.

Vzájemná bilance: O jedno vítězství ve prospěch Baníku

Oba týmy se ve vzájemných soubojích potkaly celkem třikrát a lepší bilanci má o jedno vítězství Baník. Poslední vzájemný duel v podzimní části na hřišti Vendryně dopadl lepé pro Baník, který po dvou trefách Antonína Chumchala a jedné trefě Tomáše Izaiáše si odvezl domů zasloužené tři body za výhru 1:3. Baník má o jedno vítězství vzájemnou bilanci lepší, a tak doufáme a věříme, že bude po nedělním utkání ještě úspěšnější.

Předzápasové statistiky:

Poslední vzájemný zápas:

TJ Vendryně – FK Baník Albrechtice 0:1 (16. kolo I.A třídy sk. B, sobota 16.9.2017)
Branky: 44. Vlachovič Martin – 36. a 64. Chumchal Antonín, 15. Izaiáš Tomáš
TJ Vendryně: Galusik – Dawid, Buzek, Chlebek, Pilch Jiří – Martynek, Pryczko (46. Cileček), Mitrenga (55. Guznar), Pilch Jakub – Vlachovič, Pliska (81. Hulboj)
FK Baník Albrechtice: Stach – Kulhánek, Čoček, Vagner, Edr – Žyla D. (55. Marcol), Korzeniowski, Dorozlo, Izaiáš – Lojek (71. Čižmář), Chumchal

Poslední zápasy obou soupeřů:

TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Baník Albrechtice 2:1 (19. kolo I.A třídy sk. B, 14.4.2018)
Branky: 45. Gistinger Tomáš, 80. Rozsíval Kamil – 16. Izaiáš Tomáš
FK Baník Albrechtice: Stach – Kulhánek, Věčorek (9. Korzeniowski), Hovůrka, Pařík (75. Kociolek Jan) – Dorozlo – Žyla D., Kociolek Jakub (82. Goj), Vagner, Izaiáš (68. Pasz) – Chumchal

TJ Vendryně – FC Libhošť 4:0 (19. kolo I.A třídy sk. B, 14.4.2018)
Branky: 12. Bátrla Tomáš
TJ Vendryně: Kolarczyk – Szymczyk, Fojcik, Jochymek, Palik (71. Sikora D.) – Kuczynski, Divina, Hulboj, Pilch – Javorek (46. Guznar), Mitrenga (69. Neuman)

Vzájemné zápasy obou soupeřů:

Sezona 12/13: BANÍK – VENDRYNĚ 1:2, VENDRYNĚ – BANÍK 0:1
Sezona 17/18: VENDRYNĚ – BANÍK 1:3

Utkání 20. kola 1. A třídy skupiny B začíná na albrechtickém stadionu v neděli 22. dubna 16:00 hodin. Neváhejte a přijďte podpořit Baník v dalším domácím důležitém utkání o mistrovské body, uvidíte kvalitní souboj! Náš tým potřebuje v tomto těžkém utkání vaši podporu! Přijďte Baníkovcům vytvořit vítěznou kulisu v dalším domácím mistrovském utkání! Na zápas byla nominována trojice sudích Adam Krištof – Dušan Přeček – Šárka Dytková. Jak toto další mistrovské utkání dopadne, Vás budeme samozřejmě informovat i na našem webu a Facebook stránce.