Brušperské prokletí konečně zlomeno, Brušperk – Baník Albrechtice 0:3

Devět let a šest zápasů čekali Baníkovci na to, aby bodovali poprvé na hřišti silného Brušperku. Povedlo se, a to ve velkém stylu. Baníkovci v sobotu na hřišti aspiranta na postup zvítězili výsledkem 0:3, když se v prvním poločase ve 22. minutě krásnou a nechytatelnou střelou prosadil Filip Čižmář a uzavřel skóre prvního poločasu na 0:1. Ve druhém poločase jako v prvním opět měli více míč na svých kopačkách domácí, ovšem domácí své šance neproměnili a Baníkovci dali domácí lekci z produktivity, kdy se v 61. minutě tečovanou střelou prosadil Antonín Chumchal a skóre poté v 85. minutě uzavřel proměněným pokutovým kopem Lukáš Vagner. Baník tak poprvé ve své historii bodoval na půdě Brušperku, a to dokonce za tři body díky výsledku 0:3 a zlomil tak brušperské prokletí.

SK Brušperk – Baník Albrechtice 0:3 (0:1)

Branky: 22. Čižmář Filip, 61. Chumchal Antonín, 85. Vagner Lukáš z pok. kopu, ŽK: 46. Bogdan Jakub, 84. Murín Mário – 27. Wojtyna Tomáš, 50. Korzeniowski Marek, 55. Dorozlo David, 88. Kociolek Jan, Rozhodčí: Žáček Marek – Brabec Roman, Bartoš Ivan, Počet diváků: 266

SK Brušperk: Murín – Cigánek P., Cigánek D. (36. Zajac), Szkuta (68. Vojtek), Lisický – Šimon (76. Ševčík), Polášek, Blahut (84. Brejla), Laryš, Bogdan – Neumann. Trenér: Hančin Ondrej ml.

Baník Albrechtice: Stach – Korzeniowski, Hovůrka, Vagner, Pasz – Dorozlo – Žyla D., Čižmář (28. Kociolek Jan), Wojtyna (79. Goj), Kociolek Jakub – Chumchal (90. Chmiel). Trenér: Goj Jaroslav