Generálku na jarní část značí sobotní utkání proti Dolní Lutyni

Na umělé trávě v areálu FK Baník Albrechtice se v sobotu 17. března odehraje generálka před vstupem albrechtických fotbalistů do jarní části 1. A třídy skupiny B. Dorazí tým TJ Sokol Dolní Lutyně, který hraje 1. B třídu skupiny C.

Poslední utkání zimní přípravy proti čtvrtému týmu 1. B třídy skupiny C zakončí albrechtický tým zimní dril, za týden už startuje jarní část. Zápas se měl odehrát na přírodní trávě na mládežnickém hřišti FK Baník Albrechtice, ovšem díky nepříznivého počasí se bude hrát na umělé trávě Baníku.

Poslední přípravný duel, a to v pořadí již osmý sehráli Baníkovci v sobotu proti Orlové na umělé trávě v Orlové, kde remizovali s domácí týmem nerozhodně 3:3, kdy se za Baník prosadila trojice Antonín Chumchal, Filip Čižmář a Lukáš Vagner.

Sobotní soupeř v generálce na jarní část, je tým TJ Sokol Dolní Lutyně hrající 1. B třídu skupiny C a po podzimu je na 4. příčce. Tým Dolní Lutyně posbíral v třinácti zápasech 26 bodů.

Přípravné utkání FK Baník Albrechtice – TJ Sokol Dolní Lutyně začíná v areálu FK v Albrechticích sobotu 17. března v 10:00 hodin. Jak utkání dopadne, vás budeme samozřejmě informovat i na našem webu. Přijďte naše hráče podpořit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *