Poslední dny naši mládeže

Přinášíme Vám přehled posledních akci naši mládeže.

V sobotu 17. února byl odehrán poslední díl Internet Pro Každého fotbalové série. Tuto fotbalovou akci pro děti ročníku narození 2008 a mladší pořádal náš klub a všechny díly této série se odehrály ve Stonavské Sportovní hale.

Vítězem se stal tým SFC Opava před kluky z FC Baník Ostrava. Náš tým se v těžké konkurenci neztratil a obsadil 5. místo. Více než umístění však těší fakt, že kluci odehráli spoustu vyrovnaných duelů proti kvalitním soupeřům.

Nejužitečnějším hráčem našeho týmu v celé sérii byl vyhlášen Radek Cyž.

Velký dík patří firmě INTERNET PRO KAŽDÉHO, která celou sérii zaštítila a finančně podpořila.


O tomto víkendu (17. – 18. února) řádili na Karvinské palubovce sportovní haly Kovona také kluci z mladší přípravky a předpřípravky. Zúčastnili se již tradičně Ligy Malých Mistrů, kterou pořádá klub MFK Karviná. Děkujeme za pozvání a našim borečkům za skvělé výkony.


Pro naše malé, větší a také ty největší fotbalisty, rodiče, fanoušky jsme připravili krásný suvenýr spojený s naším klubem. Klubové čepice s logem FK BANÍK ALBRECHTICE. Čepice je možné pořídit za 150,-Kč velikost je univerzální, padnou jak dětem tak dospělým, barva čepice je černá. V případě zájmu se můžete ozvat na tel. čísle 734 470 951 p. Lukáš Hawlasek Lukáš, popřípadě na Facebookové stránce klubu.


Naši nejmenší kluci z předpřípravky jsi ve středu 21. února ve Stonavské hale zahráli proti klukům z FC Baník Ostrava. Utkání okořenily perfektní individuální akce na obou stranách.