V neděli se Baník utkání s týmem ŠK Čierne

Druhý zápas v tomto týdnu absolvují svěřenci Jaroslava Goje. Po úterním domácím utkání s divizní Lokomotivou Petrovice přijde v neděli na řadu duel v areálu Frýdecká v Českém Těšíně se slovenským týmem ŠK Čierne. Toto utkání je tedy na programu v neděli 11. února od 9.00 hodin.

Pochopitelně nepůjde, jak to v zimní přípravě převážně je, až tak o výsledek tohoto dalšího přípravného utkání v zimní přípravě. Hráči dosud nabírali především fyzickou kondici, s míčem se moc nesetkali. Důležitá utkání teprve přijdou.

Pro svěřence Jaroslava Goje to bude třetí utkání v zimní přípravě. Baník již má za sebou utkání v Orlové, kde prohrál s domácím týmem výsledkem 3:0 a doma s divizní Lokomotivou Petrovice (výhra 4:3). Kádr nadále trápí drobná zranění a nemoci některé hráče zase nepustí do hry pracovní povinnosti, takže určitě nenastoupí Baníkovci opět v nejsilnějším složení.

Přípravné utkání ŠK Čierne – FK Baník Albrechtice startuje v neděli 11. února od 9:00 hodin na umělé trávě v areálu Frýdecká v Českém Těšíně. Přijeďte naše hráče podpořit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *