Prvním soupeřem v přípravě je tým Orlové

V sobotu 27. ledna od 10:00 hodin je pro albrechtický tým na programu vůbec první duel po dvou týdnech zimní přípravy.

Skoro tři měsíce museli čekat albrechtičtí fotbalisté, než opět vyběhnout na hřiště k utkání. Dočkají se již v sobotu 27. ledna, kdy odstartují herní část zimní přípravy duelem proti týmu hrající krajský přebor MSKFS – FK Slavia Orlová Lutyně.

Pochopitelně nepůjde až tak o výsledek tohoto prvního přípravného utkání v zimní přípravě. Hráči dosud nabírali především fyzickou kondici, s míčem se moc nesetkali, a tudíž bude nejdůležitější si zahrát.

Tým trenéra Martina Velkého neprožil zrovna ideální podzim, kdy mu po něm patří až 14. pozice s dvanácti body po šestnácti zápasech. Pro Orlovou nebude nadcházející duel prvním v novém roce a v zimní přípravě jako pro náš tým. Orlovští fotbalisté mají již za sebou dva přípravné duely, kdy na své domácí umělé trávě porazily tým Dolní Lutyně (6:1) a tým Věřňovic (3:0).

Utkání FK Slavia Orlová Lutyně – FK Baník Albrechtice startuje v sobotu 27. ledna od 10:00 hodin na umělé trávě v Orlové. Přijďte naše hráče podpořit!