Mládež Baníku zahájila zimní přípravu

Vánoční svátky nám už skončily, Silvestra už jsme taky oslavili, a tak je nejvyšší čas se opět začít věnovat fotbalu. Všechny naše mládežnická družstva už zahájila zimní přípravu.

Dnes v úterý zahájila zimní přípravu všechna naše mládežnická družstva. Jako první od 16 hodin v tělocvičně ZŠ Albrechtice ti nejmenší, a to předpřípravka a školička. Ve sportovní hale ve Stonavě od 16.30 hodin zase zahájila zimní přípravu družstva starší a mladší přípravky a od 17 hodin v tělocvičně ZŠ Albrechtice vstoupila do zimní přípravy družstva starších a mladších žáků.

Více o dalších tréninkových jednotek a dalšího programu (turnaje a soustředění) všech našich mládežnických družstev v zimní přípravě najdete na těchto oficiálních internetových stránkách klubu v menu v sekci Mládež v každé kategorií pod sekci Informace pro rodiče (např.: menu Mládež – Starší žáci – Informace pro rodiče).

4 thoughts on “Mládež Baníku zahájila zimní přípravu

  1. But it is best to avoid taking them together and to avoid drinking too much alcohol if you do choose to drink viagra free trial 3 free pills f Metabolic dependency and capacity of wt MCF7, MCF7 LTED wt, and MCF7 LTED Y537C on glutamine, fatty acid, and glucose using a Seahorse XFe96 analyzer n 4 technical replicates

  2. Individuals are advised to avoid combining the two together, as alcohol may end up aggravating or triggering undesirable effects of the drug most common side effects of tamoxifen If you appreciate the studies, thank Ivan Drago from Anabolic Fitness, he looked up the research, not I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *