Přípravu zakončí Baník turnajem v Dolních Datyních

Vrcholem letní přípravy před prvním mistrovským zápasem bude sobotní turnaj již 10. ročník pod názvem Memoriál p. Bronislava Kotuly a p. Aloise Švrčiny na hřišti týmů TJ Havířov – Dolní Datyně. Turnaje se zúčastní čtyři týmy náš tým FK Baník Albrechtice, domácí tým TJ Havířov – Dolní Datyně, TJ Depos Horní Suchá a TJ Slovan Havířov.

Sobotní turnaj začne utkáním v 10.00 hodin, kdy se představí domácí tým TJ Havířov – Dolní Datyně proti týmů TJ Depos Horní Suchá. Poté po tomto utkání následuje v 11.30 slavnostní zahájení a od 12.00 hodin se utká náš tým proti týmů hrající okresní přebor OFS Karviná – TJ Slovan Havířov. V 15.30 hodin se utkají o 3. místo poražení z obou utkání a v 17.00 hodin se utkají o 1. místo vítězové z obou utkání. V 18.30 hodin je na programu vyhlášení výsledků, předání cen a ukončení turnaje. Všechna utkání mají hrací čas 2 x 35 minut.

Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tento turnaj a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.