shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pátek bude patřit duelu proti Českému Těšínu

Letní příprava

Pátek bude patřit duelu proti Českému Těšínu

Třetí přípravný duel mají před sebou svěřenci Jaroslava Goje. Opět na domácím trávníku vyzvou už v pátek 28. července od 17:30 hodin papírově nejtěžšího soupeře v letní přípravě, a to tým FK Český Těšín. Toto třetí přípravné utkání se hraje opět na domácím hřišti v areálu FK Baník Albrechtice v pátek 28. července od 17.30 hodin.

Po středečním domácím druhém přípravném utkání s týmem hrající krajský přebor SK Dětmarovice, kdy Baníkovci prohráli po divoké přestřelce hokejovým výsledkem 5:7, dorazí v pátek 28. července do Albrechtic další účastník krajského přeboru MSKFS, a to tým FK Český Těšín.

Tým Českého Těšína odehrál zatím také v letní přípravě dvě přípravná utkání, a to nejdříve s devatenáctkou FK Fotbal Třinec, kdy prohrál 2:1 a poté s týmem Dobratic na jeho hřišti, když tým trenéra Richarda Beneše prohrál 4:0.

Třetí přípravný zápas Baníku začíná v pátek 28. července v 17.30 hodin v areálu FK Baník Albrechtice. Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání FK Baník Albrechtice – FK Český Těšín a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.

Komentáře