Tradiční Vánoční zápas je opět za námi

Tradiční vánoční utkání je minulostí. I letos se vše podařilo na výbornou a sešla se elitní parta fotbalistů. Utkání, které se hrálo již klasickým systémem staří – mladí, kdy po velkolepém obratu z 3:7 na 8:7 jej vyhráli “staří”. Utkání na těžkém terénu přineslo spoustu krásných akcí, za které by se nemuseli stydět ani ti nejlepší fotbalisti.Všem příznivcům a sponzorům albrechtického fotbalu přejeme krásné prožití Vánoc.

Nejen všem zúčastněným, ale i ostatním příznivcům albrechtického fotbalu přejeme ještě jednou příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku 2024 vše nejlepší, hlavně zdraví a spoustu krásných fotbalových zážitků. Přinášíme z této vydařené tradice foto všech zúčastněných hráčů tohoto zápasů.