Jakub Kociolek: Chtěli jsme naplno bodovat, ale bohužel se to nepodařilo

Ve 24. kole hostil Baník poslední Sedliště. Hosté hráli o hodně, jelikož potřebují body v boji o záchranu. Baník zase chtěl získat tři body po nepovedených třech utkáních za sebou na hřištích soupeřů. A tak se ziskem bodu za remízu 1:1 domácí fotbalisté být spokojeni nemohli. Zklamaný byl i Kuba Kociolek, který odehrál opět celé utkání. Po zápase jsme mladého odchovance Baníku vyzpovídali.

Remíza a bod s posledním týmem ze Sedliště. Pro Baník asi málo…

Je to málo, navíc jsme chtěli po předešlých neúspěšných zápasech naplno bodovat, ale bohužel se to nepodařilo.

Zápas se vyvíjel dobře. Měli jsme výraznou převahu, dali jsme gól, vedli jsme a byli na koni, ale vzápětí přišel z ničeho nic inkasovaný gól a bylo vyrovnáno. Jak byste popsal tyto momenty?

Bohužel dostali jsme branku ihned po vstřelení branky. Což by se nemělo stávat, ale u nás je to taková rutina. Ale na druhou stranu to byl pěkný gól a my měli spousty šancí to napravit, ale nepovedlo se.

Zápas by vypadal asi jinak, kdyby se nám podařilo přidat druhý gól.

No možná jo možná ne, v Hrabové jsme vedli 2:0 a všichni víme, jak to dopadlo.

V závěru to byl až místy drtivý tlak. Měli jsme centry, rohové kopy, co scházelo?

Scházel nám už jen ten gól, šancí i náznaky šancí jsme měli dost, ale bohužel vždy tomu něco chybělo.

V dalším zápase vás čeká nevyzpytatelný a silný Jistebník, i když to podle tabulky nevypadá, co od tohohle těžkého soupeře čekat?

Bohužel nevím co od nich čekat, já osobně je ještě neviděl hrát, ale my bychom se měli v první řadě soustředit na sebe a až pak na protivníky.

Děkuji za rozhovor.

Také děkuji.