Starší přípravka se v sobotu 30. května zúčastnila turnaje v Sedlišti, kde obsadila 1. místo. Kluci, převážně ročníku 2016, si poradili se všemi soupeři, když pětkrát zvítězili a dvakrát remizovali.
Hráči, kteří se o tento úspěch zasloužili: Warta, Pagurko, Kaleta, Szasz Hugo, Szasz Teo, Horchenkov, Mintěl, Červenka, Steuer, Rosický a Toman.
Výsledky na turnaji:
- Baník Albrechtice – Sedliště 6:1
- Baník Albrechtice – FK Těrlicko 2022 7:0
- Baník Albrechtice – TJ Sokol Baška 6:1
- Baník Albrechtice – Finstal Lučina 3:3
- Baník Albrechtice – TJ Václavovice 2:2
- Baník Albrechtice – TJ Nošovice 11:1
- Baník Albrechtice – TJ Písek 3:2
Poděkování patří také rodičům, kteří si sice během posledního zápasu okousali všechny nehty, ale po celou dobu své děti hlasitě podporovali. Poděkování patří rovněž trenérům.

























