Mladší přípravka v dalším utkání doma prohrála

Včera v pondělí 6. května sehrála v aktuální sezóně na domácí půdě dopoledne mladší přípravka další utkání, a to proti mužstvu MFK Havířov modří. Utkání skončilo vítězstvím hostujícího mužstva výsledkem 4:26. Za náš tým mladší přípravky se prosadil třikrát Mikuláš Červenka a jednou Hugo Szász.

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – MFK Havířov modří 4:26

Branky Baníku: Červenka Mikuláš 3, Szász Hugo

Sestava Baníku: Ličák Štěpán – Polok Andrzej, Žemlička Richard, Pospíšil Ondřej, Szász Teodor, Šimíček Vilém, Szász Hugo, Červenka Mikuláš, Toman Jonáš, Šenkeřík Jaroslav. Trenéři: Smiga Radim a Szász Roman

Hodnocení trenérů: „Dnešní zápas byl jasnĕ v režii týmu z Havířova. I tak bych naše hráče chtĕl pochválit, že i přes spousty inkasovaných branek nesklonili hlavy a snažili se taky nĕjaké góly vstřelit. Individuální pochvalu zaslouží nás brankář Štĕpa, který ješte spousty šancí soupeře pochytal. Nezbývá než soupeři pogratulovat. My musíme dále pilně makat!“

Další soutěžní utkání v jarní části odehraje naše mladší přípravka již hned ve sváteční den ve středu 8. května od 9:00 hodin, kdy mladší přípravka zajíždí na hřiště mužstva FK Český Těšín. Přijeďte naše mladé hráče podpořit!