Zaslouženou výhru v derby určila branka v poslední minutě, Baník Albrechtice – Horní Suchá 3:2

Úvodní utkání jara v Jablunkově odčiněno. V prvním jarním domácím utkání v aktuálně probíhající sezóně Baníkovce doma čekalo okresní derby s Horní Suchou. Dalo se očekávat, že Baník to nebude mít proti mladému mužstvu s Horní Suché vůbec jednoduché, a to se taky potvrdilo. Sušané dokázali smazat dvoubrankové vedení Baníku, ale na třetí vítěznou trefu v poslední minutě zásluhou Tomáše Izaiáše, již nedokázali zareagovat. Svěřenci Milana Procházky, tak odčinili úvodní prohru s Jablunkova a zaslouženě si připisují v okresním derby tři důležité body.

FK Baník Albrechtice – SK Horní Suchá 3:2 (1:0)

Branky: 58. a 90+1. Izaiáš Tomáš, 42. Žyla Daniel – 63. Štromp Ján, 76. Ryt Stanislav, ŽK: 60. Přeček Ondřej, 65. Masopust Vojtěch – 18. Kvapil Jiří, 55. Pietrasz Jakub, 65. Pastušek Dominik, Rozhodčí: Herda Tomáš – Hošek Jiří, Picmaus Jiří, Počet diváků: 110

FK Baník Albrechtice: Gradek – Masopust (76. Jašek), Kociolek Jakub, Uher, Přeček – Žyla D. (76. Porembski), Žyla M., Cileček (90. Rusnok), Vagner, Izaiáš – Kociolek Jan (88. Cieslawski). Trenér: Procházka Milan

SK Horní Suchá: Lincer – Kvapil (46. Lukáš), Pietrasz (61. Ryt), Urbaník, Rychtařík (88. Sobek) – Stuchlík, Vojtek (31. Krajčo), Witosz (83. Sobek), Štromp P., Pastušek – Poruba (61. Ryt). Trenér: Hančin Ondrej ml.

Další soutěžní utkání v jarní části čeká na Baníkovce v neděli 7. dubna, a to na hřišti mužstva FC Kozlovice. Výkop je, jak již bylo zmíněno v neděli 7. dubna v 15:30 hodin. Přijeďte naše hráče podpořit!

FOTOGALERIE z utkání mužstva mužů proti Horní Suché (3:2) ze dne 31. března 2024. Foto: Ondřej Kruťa - Děkujeme