Přehled zimní přípravy albrechtického Baníku

Přes jedenáct týdnů dlouhá příprava v kvalitních domácích podmínkách a za solidního počasí během víkendu skončila. Tento týden se už celý tým chystá na ostrý jarní start na hřišti Jablunkova. I minulou sezónu naše A mužstvo začínalo v Jablunkově. Ale shrnout si zimní přípravu není na škodu…

Na konci ledna čekal na svěřence Milana Procházky první přípravný duel na umělé trávě v Orlové v rámci zimního turnaje s týmem TJ Havířov – Dolní Datyně. Albrechtický tým si připsal první porážku v zimní přípravě. Druhá porážka přišla v druhém utkání v rámci zimního turnaje, a to s domácí Orlovou. Ve třetím utkání v zimní přípravě Baník poprvé zvítězil nad týmem FK Darkovičky a v posledním utkání v rámci zimního turnaje v Orlové Baník prohrál s polským týmem LKS Victoria Haźlach. Poté Baníkovci vyhráli na na umělé trávě v Horní Suché s Petrovickou lokomotivou. V předposledním utkání v zimní přípravě v rámci Okresního poháru Baníkovci doma na přírodní trávě porazili tým SK Dětmarovice a v posledním zápase v zimní přípravě Baník doma porazil, opět na přírodní trávě tým FK Slovan Záblatí. Baník tak sehrál v zimní přípravě celkem sedm utkání, ve kterých čtyřikrát vyhrál a třikrát odešel poražen.

Nejlepšími střelci přípravy je dvojice David Cileček a Jan Kociolek, která se stejně zapsala mezi střelce čtyřikrát. Hráči Albrechtic zaznamenaly celkem 17 gólů.

TJ Havířov-Dolni Datyně – Baník Albrechtice 5:1 (3:0)

B: Cileček David

FK Slavia Orlová – FK Baník Albrechtice 5:0 (1:0)

FK Darkovičky – FK Baník Albrechtice 4:5 (2:3)

B: Berešík Martin 2, Izaiáš Tomáš 2, Cileček David

LKS Victoria Haźlach – FK Baník Albrechtice 4:2 (0:0)

B: Kociolek Jan 2

TS Lokomotiva Petrovice – FK Baník Albrechtice 2:3 (0:1)

B: Kociolek Jan, Jašek František, Rusnok Jakub

FK Baník Albrechtice – SK Dětmarovice 3:2 (2:1)

B: Kociolek Jan, Cileček David, Porembski Jan

FK Baník Albrechtice – FK Slovan Záblatí 3:1 (2:1)

B: Cileček David, Kociolek Jakub, Mik Patrik