Na závěr zimního turnaje porážka s polským týmem

V sobotu sehrál A tým Baníku čtvrté utkání v rámci zimní přípravy na zimní turnaji O pohár Starostky Města Orlové. Čtvrtým soupeřem Baníku byl polský tým LKS Victoria Haźlach. Náš tým v tomto utkání svému soupeři podlehl výsledkem 2:4, když poločasový stav byl nerozhodný 0:0. Obě branky Baníku vstřelil navrátilec z hostování útočník Honza Kociolek.

LKS Victoria Haźlach – FK Baník Albrechtice 4:2 (0:0)

Branky Baníku: Kociolek Jan 2

Komentář asistenta trenéra Roberta Taussiga: „V utkání s polským soupeřem se hrál důrazný rychlý fotbal. Poláci byly důraznější a rychlejší přesto první poločas skončil 0:0. Začátek druhého poločasu jsme prospali a soupeř hned po dvou minutách šel gólem do prázdné branky do vedení. Po akci po křídle se nám podařilo vyrovnat. Hra byla vyrovnaná. Avšak po hrubé chybě v obraně šli Poláci opět do vedení. Poprvé dobře zahrané standartce jsme vyrovnali opět jediným naším střelcem Honzou Kociolkem. Na konci utkání jsme udělali opět dvě neomluvitelné chyby v obraně a důrazný soupeř strhl vítězství na svou stranu. Vyhráli zaslouženě po důrazném běhavém výkonů narozdíl od našeho přístupu.“

Další utkání v rámci zimní přípravy sehrají Baníkovci v sobotu 2. března, kdy se od 14 hodin střetnou na umělé trávě v Horní Suché proti mužstvu TS Lokomotiva Petrovice (1.A třída skupiny B).