Dorostenci a starší žáci odehrají domácí přípravná utkání

V sobotu 5. srpna čeká na dvě nejstarší mládežnické kategorie domácí přípravná utkání, a to týmy dorostenců a starších žáků. Nejdříve se se představí starší žáci, kteří od 10 hodin vyzvou tým MFK Havířov a poté přijde na řadu utkání Albrechtických dorostenců proti Vaclavovicím, kdy začátek utkání je od 12.30 hodin. Obě utkání se za příznivého počasí odehrají na přírodní trávě mládežnického hřiště v našem krásném areálu.

Dorostenci začali s letní přípravou pod trenérským duem Martin Míček a Marek Chmiel na novou sezónu v Okresním přeboru v sobotu 29. července. Dorost již má za sebou několik tréninkových jednotek v domácích podmínkách a také domácí turnaj pod názvem Memoriál Františka Kotrlika, na kterém dorostenci skončili na čtvrtém místě. Teď je čeká první přípravné utkání, když nebereme sobotní turnaj a soupeřem našich dorostenců bude od 12.30 hodin mužstvo TJ Václavovice.

Starší žáci pod vedením trenérského dua Roman Roudenský a Pavel Šplíchal začali s letní přípravou na novou sezónu, kterou po postupu absolvují v Krajském přeboru v pondělí 31. července. Starší žáci mají za sebou prozatím jen tréninkové jednotky v domácích podmínkách a v sobotu to bude pro ně první přípravné utkání, kdy od 10 hodin se střetnou s týmem MFK Havířov.

Dorostenci i starší žáci, jak ji bylo zmíněno odehrají svá utkání na mládežnickém hřišti v krásném Albrechtickém areálu. Přijďte naše hráče podpořit!