Baník zakončil sezónu třetím místem na tradičním Štítu Albrechtic

V sobotu 24. června se ve Velkých Albrechticích, kde to vše začalo, konala velká událost, a to Štít Albrechtic, kdy se sešly opět všechny Albrechtice k 50. ročníku Štítu Albrechtic. V sobotu se setkali představitelé a sportovní přátelé osmi obcí z celé České republiky, které mají v názvu Albrechtice. Tradiční turnaj O štít Albrechtic, na který se vždy sjedou města a obce s názvem Albrechtice z celé republiky vyhráli domácí hráči, kteří si poradili ve finále se soupeřem Albrechtice v Jizerských horách výsledkem 4:1. Po této výhře mohli propuknout oslavy pořadatelského celku. Padesátý ročník byl tak velmi vydařený, jak ze strany pořadatelů, tak ze strany všech hráčů.

50. ročník Štítu Albrechtic se zúčastnilo opět osm týmu a hrálo se tradičním způsobem ve dvou skupinách. Začínalo se netradičně dříve, jelikož díky jubilejnímu padesátému ročníku se hrálo vše na jednom hřišti ve Velkých Albrechticích. Skupina A ve které se představili mužstva – domácí Velké Albrechtice, Albrechtice u Lanškrouna, Albrechtice nad Vltavou a Město Albrechtice. Skupina B, kde se představilo naše mužstvo se dále představila mužstva Albrechtice v Jizerských horách, Lesní Albrechtice a Albrechtice nad Orlicí.

Než došlo na utkání ve skupinách. Čekalo všechny družstva zahájení na hřišti. Po zahájení předsedy Štítu Vlastimila Hurníka mohli začít zápasy ve skupinách a další soutěže Štítu Albrechtice.

Skupinu A vyhrálo podle očekávání domácí mužstvo Velkých Albrechtic, druhé skončily Město Albrechtice, třetí Albrechtice u Lanškrouna a čtvrté Albrechtice nad Vltavou.

Druhou skupinu vyhrálo mužstvo Albrechtic v Jizerských horách, druhé skončily naše mužstvo, třetí Albrechtice nad Orlicí a čtvrté Lesní Albrechtice.

O třetí místo, které se hrálo od 17.04, se tedy utkaly Město Albrechtice a naše mužstvo Albrechtice u Českého Těšína. A ve finále, které bylo na programu od 18.30, se utkaly domácí Velké Albrechtice a Albrechtice v Jizerských horách. Třetí místo slavili hráči naši hráči díky jasnému a zaslouženému vítězství 4:0. Finále, které se hrálo před velmi krásnou kulisou, zvládli lepé domácí hráči, kteří porazily Albrechtice v Jizerských horách výsledkem 4:1a mohli propuknout zasloužené oslavy. Jubilejní pádesáty ročník Štítu Albrechtic tak vyhrálo tak pořádající domácí mužstvo Velké Albrechtice.

5049. ročník Štítu Albrechtic zakončilo vyhlášení vítězů na hřišti v areálu SK Velké Albrechtice. Kde se poté se konala i zábava. Vydařený a výborně připravený 50. ročník Štítu Albrechtic je tedy za námi

Ještě jednou děkujeme organizátorům a všem, kteří se podíleli na přípravě, pohodovém průběhu a zábavě. Za rok opět znova.

Skupina A:

Tabulka – Skupina A:

1. Velké Albrechtice

2. Město Albrechtice

3. Albrechtice u Lanškrouna

4. Albrechtice nad Vltavou

.

Skupina B:

Tabulka – Skupina B

1. Albrechtice v Jizerských horách

2. Albrechtice u Českého Těšína

3. Albrechtice nad Orlicí

4. Lesní Albrechtice

.

O 3. místo: Město Albrechtice – Albrechtice u Českého Těšína 0:4

Finále: Velké Albrechtice – Albrechtice v Jizerských horách 4:1

 .

Celkové pořadí 50. ročníků Štítu Albrechtic:

1. Velké Albrechtice

2. Albrechtice v Jizerských horách

3. Albrechtice u Českého Těšína

4. Město Albrechtice

5. Albrechtice nad Orlicí

6. Albrechtice u Lanškrouna

7. Albrechtice nad Vltavou

8. Lesní Albrechtice

Nejlepší brankář: Lindovský Luboš (Velké Albrechtice)

Nejlepší hráč: Daníček Nikolas (Albrechtice v Jizerských horách)

Nejlepší střelec: Dluhoš Adam (Velké Albrechtice) – 5 branek

.

Fotky z 50. ročníku Štítu Albrechtic – ZDE a ZDE