Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů kvůli odhlášení Čeladné má o víkendu volno. Volno má i díky lichému počtu účastníků v soutěži tým dorostenců, který ale zápasové volno využije výletem na Lysou horu, který zakončí v našem krásném areálu opékáním párků. Starší a mladší žáci se představí v Orlové. B tým mladších žáků čekají dvě utkání tentokrát, a to nejdříve ve středu dohrávka v Těrlicku a poté o víkendu zajíždí na hřiště mužstva TJ Internacionál Petrovice. Starší přípravku čeká utkání na hřišti Slovanu Havířov. Mladší přípravku čeká nejdříve středeční utkání doma s Karvinou a v pondělí utkání na hřišti Gascontrolu Havířov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 13. května 9:00 (Orlová): FK Slavia Orlová – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 13. května 10:45 (Orlová): FK Slavia Orlová – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)

Středa 10. května 17:00 (Těrlicko): FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice „B“ (Mladší žáci)

Sobota 13. května 10:45 (Petrovice u Karviné): TJ Internacionál Petrovice – FK Baník Albrechtice „B“ (Mladší žáci)