Závěr podzimní části vítězný, FC Libhošť – Baník Albrechtice 2:5

Poslední utkání roku 2022 a zasloužené vítězství na hřišti mužstva FC Libhošť. V sobotu 5. listopadu sehrálo naše A mužstvo poslední utkání roku 2022, jak již bylo zmíněno na hřišti mužstva FC Libhošť. Odkud si po nerozhodném prvním poločase výsledkem 2:2, odvezl náš tým díky skvělému druhému poločasu, ve kterém přehrál svého soupeře a vstřelil mu tři branky zasloužené tři body za vítězství 2:5. Náš tým si tak na závěr podzimní části připsal tři body a přezimuje v soutěžní tabulce na desáté příčce se sedmnácti body.

FC Libhošť – FK Baník Albrechtice 2:5 (2:2)

Branky: 13. Hajník Přemysl, 24. Smolarčík Jan – 18. a 69. Chumchal Antonín, 59. a 87. Izaiáš Tomáš, 31. Hovůrka Jan, ŽK: 63. Bartoň Martin – 89. Přeček Ondřej, Rozhodčí: Jantoš Pavol – Tomšík Zbyněk, Chmiel Marek, Počet diváků: 65

FC Libhošť: Dubec – Symerský D., Vavřík, Melčák, Bartoň – Čapka P., Hajník, Velart, Polášek (76. Skalík) – Hradečný, Smolarčík. Trenér: Odstrčilík Luděk

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Čermák (46. Klus), Přeček – Kubiena, Kociolek Jakub, Žyla M., Izaiáš – Chumchal (87. Kantor), Wojtyna (85. Porembski). Trenér: Kohút Dušan