Remízová podzimní domácí rozlučka, Baník Albrechtice – Smilovice 2:2

V neděli 30. října sehrálo naše A mužstvo další mistrovské utkání, a to na domácí půdě s týmem SC Smilovice. Šlo o poslední domácí utkání podzimní části. Poslední domácí utkání roku 2022 a remíza se soupeřem ze Smilovic. Bohužel v prvním poločase se nám nepodařilo žádnou z šancí proměnit. Hlavně hlavička Tondy Chumchala volala po gólu. A tak, jak už ve fotbale bývá soupeř hned v úvodu druhého dějství 2x udeřil. Naše mužstvo nesložilo zbraně a s přispěním Honzy Kociolka a Lukáše Vagnera utkání srovnalo. V závěru navíc ještě mohl Tomáš Izaiáš utkání překlopit na naši stranu, ale bohužel v šanci selhal. I tak naše mužstvo zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

FK Baník Albrechtice – SC Smilovice 2:2 (0:0)

Branky: 65. Kociolek Jan, 80. Vagner Lukáš – 53. Przyczko Filip z pok. kopu, 59. Vlachovič Martin, ŽK: 53. Hovůrka Jan, 57. Vagner Lukáš – 32. Žebrok Jan, 67. Borgosz Vojtěch, 80. Vlachovič Martin, 90. Stroka Nikolas, Rozhodčí: Podracký Pavel – Písečný Lukáš, Krpel Lukáš, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Vagner, Přeček – Kubiena, Kociolek Jakub, Žyla M., Izaiáš – Chumchal (90. Porembski), Kociolek Jan (75. Čermák). Trenér: Kohút Dušan

SC Smilovice: Gaszczyk – Kohut P., Klimas (83. Firla), Kroužek J., Cienciala R. (58. Kisza) – Ondryhal (58. Dytko P.), Borgosz, Žebrok, Rusz (58. Sroka) – Przyczko, Vlachovič. Trenér: Štvrtňa Jakub