Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Dorost doma hrál s týmem Věřňovic. Starší žáci a mladší žáci hráli doma s Kopřivnicí. B tým mladších žáků odehrál své utkání doma s Těrlickem 2022. Starší přípravka hrála doma s Českým Těšínem. Mladší přípravka doma hrála s MFK Havířov žlutí. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Dorost) – TJ Sokol Věřňovice 4:1 (2:0)

V neděli 16. října sehrálo další mistrovské utkání v sezóně mužstvo dorostenců, a to na domácím hřišti proti mužstvu TJ Sokol Věřňovice. Toto utkání dorostenci zvládli a zaslouženě zvítězili výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 2:0.

Branky: 25., 46. a 55. Cyž Matěj, 12. Kantor Robin – 74. Kužňarský Adam, ŽK: 71. Kubáň Alex, Rozhodčí: Dziubova Blanka, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Himlar Jiří – Himlar Ondřej, Porembski Jan, Šlampiak Petr, Cyž Radek – Gruszkowski Jakub, Cyž Matěj, Drozdzik Marek, Miczka Václav – Kantor Robin, Hegedüs Matěj. Střídali: Ferenc Tomáš, Zwyrtek Adam, Juchno Daniel, Knybel Jakub, Luňák Samuel, Kopel Ondřej. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Trenéři: „Dnes jsme po třech zápasech venku a dvou vysokých porážkách hráli konečně zase na domácím hřišti. Utkání jsme zvládli, především první poločas byl z naší strany podle mě jeden z nejlepších. Šla nám kombinace a dostávali jsme se do mnoha šancí. Jsme rádi, že jsme udrželi domácí neporazitelnost. Dnes jsme rovněž odehráli dobré utkání v obranné části, nechybovalo se tolik, jako v minulých utkáních. Všem klukům děkuji za předvedený výkon.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FC Kopřivnice 9:1 (4:1)

V sobotu 15. října sehráli starší a mladší žáci další mistrovské utkání, a to v pořadí již osmé. Tentokrát na domácí půdě, kdy jim byl za soupeře tým FC Kopřivnice. Starší žáci bodovali opět na plno, a to po vysokém vítězství výsledkem 9:1 a tři kola před koncem podzimní části se drží na první příčce. Mladší žáci poprvé v nové sezóně ztratili, když pouze remizovali, a to výsledkem 3:3.

Branky: 14. a 25. Roudenský Samuel, 39. a 67. Chobot Daniel František, 22. a 64. Rzyman Adam, 38. a 41. Cyž Radek, 3. Melecký Václav z pok. kopu – 15. Drey Oleksandr, Rozhodčí: Novák Dominik, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Křižan Matěj, Melecký Václav, Pawlas Tobiáš, Šplíchal Patrik, Fülöp Nickolas, Roudenský Samuel, Rzyman Adam, Cyž Radek, Mrajca Adam, Chobot Daniel František, Jokiel Jakub, Bigas Filip, Mattausch Vojtěch, Zahatlan Adam. Trenéři: Šplíchal Pavel, Roudenský Roman a Melecký Jaromír

Trenéři: „V dnešním zápase jsme přivítali velmi sympatické a slušné mužstvo z Kopřivnice. Hned v úvodu jsme dostali soupeře pod tlak a ve třetí minutě jsme konečně proměnili první z pěti penalt v mistrovských zápasech, díky krásné střele Vaška Meleckého. Po té jsme dirigovali hru a krásnými kombinacemi dostávali soupeře pod velký tlak. Postupně jsme dali spoustu pěkných gólů, které stříleli spíše netradiční střelci, a to k velké radosti trenérů. Moc děkujeme všem hračům kteří nastoupili k utkání.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FC Kopřivnice 3:3 (1:1)

Branky: 27. a 48. Řuchovský Petr, 43. Mrózek Jakub – 24. Kotek Tadeáš, 44. Židková Sofie, 49. Gaži Dominic, Rozhodčí: Novák Dominik, Počet diváků: 15

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Skotnica Jan, Wilczek David, Řuchovský Petr, Zahatlan Adam, Mrózek Jakub, Jokiel Jakub, Nalevajka Vojtěch, Baroš Max, Chrzibek Jakub, Bigas Filip, Kočemba Daniel. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „V utkání jsme měli více ze hry, většinou se hrálo na polovině soupeře. Bohužel se nám nedařilo dostávat častěji do gólových příležitosí. U několika šancí nám chyběl větší klid v zakončení. Soupeř vstřelil dvě šťastné branky z větší vzdálenosti a nám se nepodařilo už na to zareagovat.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci „B“) – FK Těrlicko 2022 2:2 (1:0)

V sobotu 15. října sehrálo další mistrovské utkání v sezóně také B mužstvo mladších žáků, a to v pořadí již deváté, kdy náš tým doma přivítal mužstvo FK Těrlicko 2022. Náš B tým mladších žáků v tomto utkání přišel v závěru o vedení 2:0, a tak pouze remizoval výsledkem 2:2.

Branky: 14. Kempný Filip, 37. Šebestík Benjamin – 61. A 66. Lukeš Karel, Rozhodčí: Jurek Jakub, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Piskorz Filip – Kunčický Lukáš, Šebestík Benjamin, Stachura Lukáš, Sladký Marek, Gábor Adrian, Mattausch Vojtěch, Valošek Oliver, Brachaczek Tomáš, Kempný Filip, Kunčický Patrik, Zuczek Petr. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „Vyrovnaný zápas, kdy se nám podařilo vstřelit dvě branky a držet náskok až do závěru utkání. Zhruba deset minut před koncem soupeř vstřelil branku, což jej motivovalo k větší aktivitě. My jsme v závěru utkání hráli příliš zaskočeně a soupeř nás přehrával a přidal vyrovnávací gól. Utkání skončilo zaslouženou remízou.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – FK Český Těšín 4:6

Ve čtvrtek sehrála starší přípravka další mistrovské utkání, a to na domácí půdě, kdy se střetla s týmem FK Český Těšín. A v tomto vyrovnaném utkání si připsala prohru 4:6.

Branka Baníku: Valošek Tobiáš 2, Kania David, Martínek Vojtěch

Sestava Baníku: Nalewajka Marek – Melecký Matyáš, Hermann Matias, Kania David, Křižan Felix, Camaj Damian, Hermannová Klára, Stebel Jan, Preisner Adrian, Valošek Tobiáš, Martínek Vojtěch. Trenéři: Kulhánek Ondřej, Valošek Dan a Hermann Martin

Trenéři: „Na velmi těžkém terénu naši hráči sehráli vyrovnaný bojovný výkon, ovšem naše hra je stále plná chyb a věcí, které nechceme dělat. Musíme stále pracovat a naučit se hrát i proti nakopávaným míčům.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – MFK Havířov žlutí 34:0

V pondělí 17. října sehrálo mužstvo mladší přípravky další mistrovské utkání, kdy porazila tým MFK Havířov žlutí na domácí půdě vysokým výsledkem 34:0.

Branky Baníku: Ličák Kryštof 10, Warta Štěpán 7, Nitsche Jakub 5, Červenka Mikuláš 3, Šenkeřík Jaroslav 3, Zahraj František Gabriel 3, Stanichnyi Maksym 2, Ličák Štěpán

Sestava Baníku: Ličák Štěpán – Pospíšil Ondřej, Nitsche Jakub, Stanichnyi Maksym, Červenka Mikuláš, Zahraj Gabriel František, Warta Štěpán, Ličák Kryštof, Šenkeřík Jaroslav. Trenéři: Smiga Radim a Ličák Michal

Trenéři: „Za slunečného odpoledne opĕt kluci ukázali, jak se umĕjí fotbalem bavit. Spousta přihrávek, krásných kombinací a hlavnĕ mnoho gólů.“