Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Co bych si přál pod stromeček... III. díl

Co bych si přál pod stromeček… III. díl

Co jsem jako malý dostal, co jsem jako malý nedostal a co bych si přál letos? Na tyto a další podobně záludné otázky jsme se zeptali trojici hráčů A-týmu Baníku Albrechtice v našem speciálním vánočních dotazníku, ze kterého vznikl třídílný seriál. V dnešním, posledním díle, vám přinášíme odpovědi Petra Kubieny. A odpovědi tedy stojí za to!

Petr Kubiena

Rychlonohý záložník Baníku, Petr Kubiena nám prozradil jako správný fotbalista, že jsi vždy přál kopačky. Radost však vždy měl z teplých ponožek, a to mu zůstalo dodnes. Nikdy Petr nedostal autíčko na dálkové ovládání, tak možná letos. O Vánocích určitě jak Petr zmínil koukne v televizi na českou klasiku, a to Pelíšky. Stejně jako včerejší Kuba Kociolek vyslovil Petr velmi skromné přání, které by chtěl od trenéra Radka Nešpora splnit k zimní přípravě. Tak uvidíme. Nyní je ale třeba Petrovi i i jeho blízkým popřát klidné prožití svátků Vánočních a Šťastný Nový rok.

Co jsem si nejvíce přál pod stromeček, když jsem byl ještě malý kluk:

Jako každý rok: nové kopačky.

Nejlepší dárek, který jsem dostal ještě jako malý kluk:

Vždycky jsem měl radost z teplých ponožek a to mi zůstalo dodnes.

Který dárek jsem, ještě jako malý kluk, nikdy nedostal:

Nikdy jsem nedostal autíčko na dálkové ovládání.

Nejoblíbenější vánoční koleda, kterou si broukám při nákupech dárků pro celou rodinu:

Při nákupech si určitě koledy nebroukám, ale snažím se to hlavně ve zdraví přežít. Z českých: Narodil se Kristus Pán. Z anglických: Noel.

Nejoblíbenější vánoční film, který si nenechám ujít (A já se letos na toho Mrazíka dívat nebudu…):

Pelíšky.

Co bych chtěl letos najít pod stromečkem:

V naší konzumní společnosti se úplně vytratil smysl adventu a Vánoc, stačí nakouknout do nějakého obchodu a sledovat to šílenství. To pak nejsou svátky klidu, ale stresu.
Ale abych odpověděl, tak mě potěší „měkké“ dárky.

Jak si užívám vánoční svátky a zasloužené volno po podzimní sezoně:

Volno si teď užívám aktivně, věnuji se jiným sportům a fotbal jsem úplně pustil z hlavy.

Kdyby mi měl trenér Radek Nešpor splnit jedno vánoční přání, co by to bylo (protože sliby se mají plnit o Vánocích):

Aby k nám byl v zimní přípravě milostivý (úsměv).

Jak zodpovědně oslavím příchod nového roku:

Budu v zahraničí s přáteli. Samozřejmě to bude klidné a zodpovědné.

To tedy byly vánoční dotazníky v podání našich Baníkovců. Nezbývá, než Vám, věrným fanouškům a příznivcům albrechtického fotbalu jménem hráčů, trenérů, vedení, partnerů a sponzorů fotbalového klubu Baník Albrechtice popřát

klidné prožití svátků Vánočních, Šťastný Nový rok a jen a pouze to nejlepší do roku 2020!