Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká poslední domácí mistrovské utkání podzimní části, a to již v sobotu proti Jistebníku. Starší a mladší žáci již utkání v podzimní částí mají odehrané. Mladší žáci se, ale ještě zúčastní v sobotu turnaje MINIMORAVA v Háji ve Slezsku. Starší přípravku ve čtvrtek čeká poslední podzimní mistrovské utkání, a to na domácí půdě proti Hornímu Žukovu a poté v neděli triangl v Ostravě. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 2. listopadu 14:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ ISMM Jistebník

Čtvrtek 31. října 15:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – Slovan Horní Žukov

Sobota 2. listopadu 12:00 (Háj ve Slezsku): Turnaj MINIMORAVA (Mladší žáci)

Neděle 3. listopadu 9:00 (ZŠ J. Šoupala – Ostrava): Triangl (Starší přípravka)