Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší žáci v posledním podzimním mistrovském utkání prohráli. Mladší žáci se zase rozloučili s podzimní části vítězstvím a přezimují na prvním místě své soutěže. Starší přípravka měla volno a mladší přípravka má mistrovské boje na podzim již za sebou. Více uvnitř článků.

TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 4:0 (2:0)

Branky: 16., 53. a 59. Polách Dominik, 11. Horváth Robert, Rozhodčí: Holub Tomáš, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Hruška Vít – Recman Václav, Kantor Robin, Cyž Radek, Cyž Matěj, Mihalco Ondřej, Přívratská Adriana, Klimsza Richard, Molinek Maxmilián, Pietak Šimon, Štirba Sławomir, Hegedüs Matěj, Kopel Ondřej, Gruszkowski Jakub

Trenéři Lukáš Hawlasek a Radim Smiga: „Výsledek je pro nás až moc krutý. Bohužel jsme špatně dohrávali situace před vápnem, kde jsme byli poměrně často jen nám nevycházela finální přihrávka či jsme často končili na posledním hráči domácích. Domácí tým nám dal lekci z produktivity. Zápas nám ukázal na čem zapracovat v zimní pauze.“

.

TJ Baník Rychvald – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 0:14 (0:5)

Branky: 13., 33., 34., 39., 53. a 55. Hawlasek Daniel, 11. a 25. Kantor Robin, 42. a 43. Sojka Vojtěch, 20. a 59. Fülöp Nickolas, 30. Cyž Radek, 48. Klimsza David, Rozhodčí: Šeruda Dominik, Počet diváků: 25

Sestava Baníku: Himlar Ondřej – Culinka Jakub, Hawlasek Daniel, Kunčický Martin, Cyž Radek, Fülöp Nickolas, Klimsza David, Brachaczek Matěj, Kantor Robin, Míček Filip, Sojka Vojtěch, Ryška Michael

Trenéři Lukáš Hawlasek a Radim Smiga: „Kluci si s chutí zastříleli. Na velmi těžkém terénu hru zjednodušili, roztáhli a výsledek je takový jaký je. Krom začátku zápasu. kdy jsme zase pálili šance, naše produktivita nebyla špatná.“