Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší žáci přivezli tři body z Dětmarovic. Mladší žáci doma porazili tým TJ Lokomotiva Petrovice. Starší přípravka Baníku ve čtvrtek zvítězila na hřišti mužstva TJ Havířov – Dolní Datyně. Více uvnitř článků.

SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 0:3 (0:3)

Branky: 4. a 10. Molinek Maxmilián, 32. Hawlasek Daniel, Rozhodčí: Lipták Roman, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Hruška Vít – Mihalco Ondřej, Sojka Vojtěch, Cyž Radek, Dinter Andreas, Šlampiak Petr, Štirba Sławomir, Přívratská Adriana, Hegedüs Matěj, Klimsza Richard, Kopel Ondřej, Molinek Maxmilián, Rybár Andrzej, Hawlasek Daniel

Trenér Lukáš Hawlasek: „Starší žáci si šli za vítězstvím hned od začátku zápasu. Vstřelili jsme dvě rychlé branky a až na hluché místo po druhé vstřelené brance jsme byli lepším týmem. Pokud budeme lépe řešit finální fázi budeme ještě produktivnější než dnes.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Lokomotiva Petrovice 6:4 (3:1)

Branky: 29. a 43. Hawlasek Daniel, 9. vlastní, 27. Kantor Robin, 46. Drozdzik Marek, 47. Ryška Michael – 50. a 59. Dvořák Lukáš, 17. Makula Jakub, 56. Tiller Michal, Rozhodčí: Kalivoda Ivo, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Hruška Vít – Hawlasek Daniel, Kunčický Martin, Drozdzik Marek, Rzyman Adam, Cyž Radek, Chobot František Daniel, Fülöp Nickolas, Kantor Robin, Ryška Michael, Himlar Ondřej, Míček Filip, Klimsza David

Trenér Lukáš Hawlasek: „V zápase s Petrovicemi jsme nepodali optimální výkon. Bohužel to byl jeden z našich nejhorších zápasů v sezóně. Velkou většinu našich akcí jsme řešili špatně a hodně nás brzdila nepřesná přihrávka a také koncovka.“

.

TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 0:7 (0:3)

Branky: 6. a 40. Chrostek Tomáš, 19. a 42. Krečmer Lukáš, 18. a 43. Dávid Tibor, 27. Mrajca Adam, Rozhodčí: Wojaczek Jan, Počet diváků: 40

Sestava Baníku: Přívratská Miriam – Preisner Adam, Chrostek Tomáš, Mattausch Vojtěch, Krečmer Lukáš, Mrajca Adam, Pawlas Tobiáš, Zielina David, Jokiel Jakub, Dávid Tibor, Roudenský Samuel, Kocourek Martin, Kunčický Lukáš, Lanča Jonáš

Trenér Miroslav Culinka: „Utkání započala spousta omluvenek a nemocných dětí. I přes to se trenérovi Antonínu Krečmerovi podařila sestava na výbornou. Klukům se dařilo jak individuálně, tak týmově. Snaživý soupeř, který nás dost potrápil na akci Baníčky, tým TJ Datyně, nás přivítal na těžkém terénu. I přes to nám to nebylo překážkou a zápas jsme si náležitě užili. Roztahování hry do šířky, napadání vysoko na polovině soupeře, kličky. Vše, co se učíme. Dnes můžeme chválit. V dalším týdnu máme v okresní soutěži volno a proto si ve čtvrtek pojedeme zahrát do Třince, proti místnímu FK Fotbal Třinec U10 a v sobotu nás čeká mini turnaj v Ostravě – Porubě, na hřišti J. Šoupala, proti holkám Baníku, Slovanu Ostrava a akademii Vítkovice.“