Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká nejočekávanější utkání sezóny, a to domácí souboj ve velkém derby se Stonavou. Starší žáky čeká nejdříve ve čtvrtek přípravné utkání s Gascontrolem Havířov, poté mistrovské utkání v neděli v Dětmarovicích. Mladší žáky čeká také ve čtvrtek přípravné utkání, a to s Petřvaldem u Karviné, a poté v sobotu domácí mistrovské utkání s Lokomotivou Petrovice. Starší přípravka sehraje mistrovské utkání ve čtvrtek na hřišti mužstva TJ Havířov – Dolní Datyně. Mladší přípravku čeká v pondělí další kolo okresní soutěže, a to opět na domácí půdě. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 20. října 14:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – SK Stonava

Čtvrtek 17. října 17:30 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FK Gascontrol Havířov

Neděle 20. října 9:00 (Dětmarovice): SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 17. října 16:15 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Petřvald u Karviné