Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší žáci přivezli tři body z Věřňovic. Mladší žáci nejdříve vyhráli ve středu v předehrávce doma s Viktorkou Bohumín a poté o víkendu vyhráli v Záblatí. Starší přípravka Baníku ve čtvrtek zvítězila doma s týmem FC Horní Bludovice. Více uvnitř článků.

TJ Sokol Věřňovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 0:2 (0:0)

Branky: 37. Štirba Sławomir, 47. Cyž Matěj, Rozhodčí: Lipták Roman, Počet diváků: 60

Sestava Baníku: Hruška Vít – Cyž Radek, Mihalco Ondřej, Přívratská Adriana, Sojka Vojtěch, Cyž Matěj, Šlampiak Petr, Dinter Andreas, Klimsza Richard, Molinek Maxmilián, Štirba Sławomir, Kopel Ondřej, Hegedüs Matěj, Rybár Andrzej

Trenér Radim Smiga: „Další bojovné utkání. Po slabším prvním poločase, kluci ve druhém poločase ukázali, že se fotbalem opravdu umí bavit a po zásluze byli odměnění dvěma vstřelenými góly.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Viktorie Bohumín 10:1 (3:1)

Branky: 11., 12. a 31. Hawlasek Daniel, 25., 35. a 52. Drozdzik Marek, 34. a 57. Fülöp Nickolas, 50. Himlar Ondřej, 55. Cyž Radek – 7. Ferenc Gabriel, ŽK: 25. Gabčo Erik, Rozhodčí: Jurek Jakub, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Hruška Vít – Hawlasek Daniel, Kunčický Martin, Himlar Ondřej, Drozdzik Marek, Fülöp Nickolas, Cyž Radek, Míček Filip, Chobot Daniel František, Brachaczek Matěj, Ryška Michael, Sojka Vojtěch

Trenér Lukáš Hawlasek: „Utkání proti oslabenému soupeři jsme nezačali úplně ideálně, nedařila se nám kombinace vše jsme řešili až moc individuálně a první poločas podle toho vypadal. Ve druhém poločase jsme hru zlepšili mimo individuální akce jsme přidali také více těch týmových a na naši hru se dalo koukat, což se projevilo také na skóre. Pořád však bojujeme s koncovkou, opět jsme neproměnili obrovské množství vyložených šancí.“

.

FK Slovan Záblatí – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 0:9 (0:5)

Branky: 7., 24., 40. a 51. Hawlasek Daniel, 22. a 59. Kantor Robin, 17. Rzyman Adam, 29. Cyž Radek, 53. Drozdzik Marek, Rozhodčí: Bureš Stanislav, Počet diváků: 18

Sestava Baníku: Hruška Vít – Hawlasek Daniel, Kunčický Martin, Drozdzik Marek, Rzyman Adam, Cyž Radek, Chobot Daniel František, Fülöp Nickolas, Kantor Robin, Ryška Michael, Himlar Ondřej

Trenér Lukáš Hawlasek: „Dnes musíme před klukama smeknout, odehráli výborný zápas na těžkém terénu a nechybělo tomu opravdu skoro nic. Výborným napadáním jsme získávali spoustu míčů už na útočné polovině, přibylo nám hodně kombinačních akcí a zbylo dost prostoru i na ty individuální. Uznání zaslouží také domácí trenér, který se snažil kluky vést k fotbalovým akcím a neuchylovali se jen k nakopávaným míčům.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – FC Horní Bludovice 10:1 (2:1)

Branky: 3., 28. a 44. Roudenský Samuel, 19. a 36. Krečmer Lukáš, 42. a 47. Jelen Adam, 26. Šplíchal Patrik, 41. Mrózek Jakub, 49. Culinka Jakub – 6. Knapík Mikuláš, Rozhodčí: Bureš Stanislav, Počet divkáů: 30

Sestava Baníku: Roháček Miloslav – Šplíchal Patrik, Roudenský Samuel, Brachaczek Tomáš, Culinka Jakub, Jelen Adam, Krečmer Lukáš, Križan Matěj, Melecký Václav, Mrajca Adam, Lanča Jonáš, Mrózek Jakub, Mattausch Vojtěch, Kocourek Martin

Trenér Miroslav Culinka: „Dnešní resume zápas se opět nepotkal s dobrou formou dětí. A zřejmě je složité, když narazíte na soupeře tohoto typu. Každý balon vzadu ukopnut, brankář vykopává, v předu se hraje na náhodu a odraz. I tak dnes vypadá fotbal v podání některých týmů. Bohužel, my se s tím neumíme srovnat. Jednoznačně nejhorší zápas sezóny, který nedal nikomu nic. Samozřejmě byly i světlé okamžiky, ale nelze stále chválit. Dnešní výsledek Albrechtice – Bludovice 10:1, bych osobně vyměnil za výsledek 2:2 nebo 0:0, ale fotbalový na obou stranách. Děkuji všem, kteří byli.“