Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další těžké utkání, kdy se doma střetne s týmem Smilovic. Starší žáci nejdříve ve středu v přípravném utkání změří síly s Akademii Vítkovic a v sobotu doma přivítají v mistrovském utkání Baník Rychvald. Mladší žáky čeká také ve středu souboj s Akademii Vítkovic a v sobotu také souboj s Baníkem Rychvald. Starší přípravka ve čtvrtek odehraje další mistrovské utkání v Českém Těšíně.. Mladší přípravku čeká v pondělí další kolo okresní soutěže a předpřípravku čeká v sobotu turnaj ve Frýdku – Místku pod názvem UHER Festival. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 6. října 15:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – SC Smilovice

Středa 2. října 16:45 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – Akademie Vítkovice

Sobota 5. října 9:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Baník Rychvald

Středa 2. října 16:45 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – Akademie Vítkovice