Žáci mají za sebou první kolo okresní soutěže

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Nový soutěžní ročník začali zatím jen starší a mladší žáci. Starší žáci podlehli po velkém boji týmu Internacionál Petrovice výsledkem 3:4. Mladší žáci zvítězili výsledkem 4:3 nad týmem Slavie Orlová B. Ostatní týmy teprve start do nové sezóny čeká. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Internacionál Petrovice 3:4 (1:3)

Branky: 6. a 59. Cyž Matěj, 47. Štirba Sławomir – 19. a 29. Kramný Rostislav, 28. a 46. Adamec Martin, ŽK: 44. Kolek Martin, 65. Hanusek Adam, Rozhodčí: Chmiel Marek, Počet diváků: 70

Sestava Baníku: Gruszkowski Jakub – Mihalco Ondřej, Šlampiak Petr, Sojka Vojtěch, Ryška Michael, Cyž Matěj, Klimsza Richard, Přívratská Adriana, Hegedüs Matěj, Štirba Sławomir, Pietak Šimon, Molinek Maxmilián, Przeczek Sebastian, Rybár Andrzej

Trenér Lukáš Hawlasek: „V zápase starších žáků jsme odehráli vyrovnané utkání, kde rozhodovaly maličkosti a nevyužité šance na obou stranách. Bohužel jsme nepřenesli natrénované věci přímo do zápasu a rozhodla naše malá sebedůvěra v soubojích 1 na 1. Věříme, že celková hra půjde nahoru a ukážeme to už v dalším zápase ve Stonavě.“

.

Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Slavia Orlová Lutyně „B“ 4:3 (1:1)

Branky: 8., 31., 33. a 35. Hawlasek Daniel – 21. a 59. Lhotský Jakub, 38. Randus Petr, Rozhodčí: Chmiel Marek, Počet diváků: 50

Sestava Baníku: Hruška Vít – Kunčický Martin, Himlar Ondřej, Skotnica Samuel, Recman Václav, Rzyman Adam, Hawlasek Daniel, Fülöp Nickolas, Cyž Radek, Kantor Robin, Míček Filip, Sojka Vojtěch, Šlampiak Petr

Trenér Lukáš Hawlasek: „Skóre bohužel nevystihuje dění na hřišti. Náš tým byl fotbalovější, ale bohužel neproměňoval ani ty nejvyloženější šance, což se projevilo i na celkovém skóre. Zasloužené vítězství.“