Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Baniku vstup do jara nevyšel a prohrál 2:3 !!!

A tým Baníku

Dnes A mužstvo mužů Baníku sehrálo na domácí půdě první jarní mistrovské utkání, kdy přivítalo lídra tabulky a to tým TJ Dobratice. Baník měl výborný vstup do utkání, kdy už v sedmé minutě vedl po dvou brankách Antonína Chumchala výsledkem 2:0 a tímto výsledkem skončila ze strany Baníku povedená první půle. Hosté v prvním poločase neproměnili pokutový kop. Ve druhém poločase Baník však vlastníma chybama daroval svému soupeři v 66. a 69. minutě dvě branky a dokonce v 93. minutě i třetí. Hosté tak otočili skóre ve svůj prospěch na 2:3 a odvezli si domů tři body. Banikovci tak v prvním jarním utkání zbytečně přišli o tři body a do jara vstoupili porážkou.