Nábor

FK Baník Albrechtice pořádá nábor mládeže, přidejte se k nám!

HLEDÁME NOVÉ HRÁČE

do všech věkových kategorií
  • Baví tě fotbal?
  • Jsi začátečník nebo by jsi se chtěl posunout na vyšší úroveň?
  • Kontaktuj níže uvedené trenéry a přijď si s námi „kopnout“ na zkušební trénink.

Kontakty:

• Kategorie přípravek (6-11 let): Lukáš Hawlasek / 734 470 951
  • Kategorie žáků (12-15 let): Pavel Grabowski / 604 465 838
  • Kategorie dorostu (16-18 let): Pavel Grabowski / 604 465 838

Nový a moderní přístup k mládeži

Kvalitní zázemí, budování pozitivního vztahu ke sportu, moderní tréninkové metody, individuální práce s hráči, kvalifikovaní trenéři, podporujeme všestranný rozvoj hráčů, turnaje po celé ČR i v zahraničí.

Spokojené děti = spokojení rodiče

Prioritou je nejen hráč, kterého fotbal baví, ale i jeho rodič, trenéři a rodiče v úzkém spojení.

HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY

a asistenty
  • Hledáme trenéry a trenérky pro doplnění realizačních týmů mládežnických kategorií.
  • Baví Vás práce s dětmi, máte předchozí zkušenosti s trénováním fotbalu?
  • Chceš se dále vzdělávat a rozšiřovat trenérskou kvalifikaci?

Chcete, aby Váš syn oblékal dres Baníku Albrechtic a stal se tak součástí našeho fotbalového klubu? Je Vaše dítě pohybově nadané a rádo sportuje? Pozorujete na svém synovi potenciál fotbalisty?  Pak hledáme právě Vás. Přiveďte své dítě do kolektivu spoluhráčů a dejte mu příležitost bavit se nejpopulárnějším sportem. Nábor mládeže probíhá po celý rok.

Nabízíme fotbalový růst pod odborným dohledem, náplň volného času a mnoho příjemných zážitků při práci s dětmi. Klub zajišťuje vše potřebné k celkovému fotbalovému i osobnostnímu vývoji mladého člověka.

Vynikající úroveň péče o mládež v FK Baník Albrechtice je jistě velkým lákadlem přijit mezi nás. Neváhejte ani vy a kontaktujte náš klub FK Baník Albrechtice přiveďte tak ukázat své dítě, které nám předvede dovednosti pod dohledem vysoce kvalifikovaných a zkušených trenérů mládeže v našem sportovním areálu FK Baník!

Všichni chlapci a dívky, kteří si chtějí s námi zatrénovat nebo nám předvést své dovednosti, jsou srdečně zváni.

Nabízíme možnost hrát mládežnické soutěže, kvalitní tréninkovou přípravu pod vedením kvalifikovaných trenérů, tréninky na travnatých hřištích, umělé trávě, v zimním období v tělocvičně.

Zajišťujeme kvalitní využití volného času mládeže, děti mají možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Sport není jen o pohybu, formuje osobnost, vede k umění komunikovat, působit v kolektivu, překonávat překážky a zanechává neopakovatelné fotbalové zážitky. Proto přijďte mezi nás.

Klub FK Baník Albrechtice neustále nabírá mladé hráče do všech věkových kategorií, proto neváhejte a kontaktujte nás. Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne Marek Chmiel na tel. čísle 773 913 774 nebo formou e-mailu na adrese fkbanikalbrechtice@seznam.cz.

Bližší informace Vám podají i trenéři daných kategorií

Starší žáci:
Grabowski Pavel – trenér starších žáků – tel.: 604 465 838, e-mail: grabowski.pavel@centrum.cz
Farnik Michal – trenér starších žáků – tel.: 739 753 551, e-mail: farnik.m@centrum.cz

Mladší žáci:

Starší přípravka:
Hawlasek Lukáš – trenér starší přípravky – tel.: 734 470 951, e-mail: hawlin81@seznam.cz
Mato Ondřej – trenér starší přípravky

Mladší přípravka:
Smiga Radim – trenér mladší přípravky – tel.: 739 653 836
Ciesla David – trenér mladší přípravky

Předpřípravka:
Valošek Adam – trenér předpřípravky – tel.: 723 928 225
Chmiel Marek – trenér předpřípravky – tel.: 773 913 774, e-mail: maro.chmiel@seznam.cz
Miczka Roman – trenér předpřípravky

Trenér brankářů mládežnických týmů:
Mato Ondřej – trenér brankářů mládežnických týmů

Přijď mezi nás a staň se fotbalistou!

TĚŠÍME SE NA VÁS!