Albrechtičtí fotbalisté zahájili přípravu na novou sezónu

Ve středu 11. července odpoledne v 17 hodin se albrechtičtí fotbalisté sešli po třítýdenním volnu v útrobách areálu FK Baník Albrechtice, aby zahájili přípravu na novou sezónu, která startuje o druhém srpnovém víkendu.

Mužstvo nejprve absolvovalo rozcvičku a následně si zahrálo tréninkové utkání. V dalších dnech bude A tým Baníku čekat několik tréninkových jednotek a přípravných utkání před úvodním soutěžním utkáním nadcházející sezóny, které sehrají Baníkovci 11. srpna v Jablunkově.

První přípravný duel sehrají albrechtičtí fotbalisté hned v pátek 13. července v domácím prostředí proti Českému Těšínu, hrající krajský přebor. První přípravné utkání má naplánovaný začátek na 18 hodin.

Prozatímní plán přípravných zápasů v letní přípravě 2018

13.7. FK Baník Albrechtice – FK Český Těšín (Albrechtice, 18:00)

21.7. FK Baník Albrechtice – TJ Havířov-Dolní Datyně (Albrechtice, čas v jednání)

28.7. FK Baník Albrechtice – FK Slovan Záblatí (Albrechtice, 10:00)

Pozn. red.: Plán přípravných zápasů ještě není kompletní a může dojít ke změně i již domluvených utkání. Ovšem budete informování.