1.A třída zná své účastníky

1.A třída skupiny B už zná všech 14 účastníků. Výčet našich soupeřů A mužstva mužů Baníku pro sezonu 2018/2019 je kompletně znám. Z vyšší soutěže spadl z Krajského přeboru k nám tým FK Slavia Orlová Lutyně a tým FC Vratimov. Do Krajského přeboru postoupil tým TJ Havířov – Dolní Datyně a z druhé místa SK Brušperk. Sestupujícím se staly týmy TJ Vendryně a TJ BDSTAV Sedliště. Nováčkem jsou mimo sestupující tým FK Slavia Orlová Lutyně a FC Vratimov, dva postupující z 1.B tříd skupina C, a to postupující z 1. místa Finstal Lučina a z 2. místa SC Smilovice.

Nováčkové soutěže jsou tedy postupující z 1.B tříd skupiny C z 1. místa Finstal Lučina a z 2. místa SC Smilovice a sestupující týmy z Krajského přeboru FK Slavia Orlová Lutyně a FC Vratimov

V příští sezoně tak opět minimálně uvidíme několik zajímavých utkání s týmy, kteří leží v naší blízkosti, a to s nováčkem z Orlové, uvidíme i opět velké derby se Stonavou. O tom, kdy se uskuteční, rozhodne los, který Vám samozřejmě přineseme.

Účastníci 1.A třídy sk. „B“ pro ročník 2018/2019

FK BANÍK ALBRECHTICE
FK Slavia Orlová Lutyně (sestup z Krajského přeboru – 15. místo)

TJ Bystřice