Ohlédnutí za sezónou II. – nejlepším střelcem jasně Antonín Chumchal

Ve druhé části rekapitulace se zaměříme na střelce, brankáře a karetní napomenutí. Střelcům vévodil Antonín Chumchal s pětadvaceti zásahy a stal se tak nejlepším střelcem týmů. Za zmínku také stojí jednačtyřicet obdržených žlutých karet, což je o šest více než minulý ročník.

Osmé místo a 37 bodů za 11 výher, 4 remízy a 11 porážek při skóre 52:47. V tabulce domácích zápasů skončili Baníkovci na 8. pozici, u soupeřů to bylo o jednu pozici jako doma – 7. pozice.

52 gólů nastříleli Baníkovci celkem, pětadvacetkrát se trefil útočník Antonín Chumchal. Šest zaznamenal Tomáš Izaiáš a pět tref Jan Kociolek.

Brankáři se protočili dva. V sezóně odchytal většinu zápasů David Stach, který odchytal celkem dvaadvacet zápasů a dvaatřicet inkasoval gólů a sedmkrát vychytal čistá konta. Mato Ondřej odchytal čtyři duely, ve kterých patnáctkrát inkasoval.

Albrechtičtí fotbalisté obdrželi celkem 41 žlutých karet (v minulé sezóně 35). Nejvíc jich viděl Tomáš Wojtyna (6), za ním následuje s pěti Antonín Chumchal a se čtyřmi brankář David Stach. Za zmínku stojí, že Baníkovci neobdrželi ani jednou červenou kartu.

Střelci celkem

25 – Chumchal Antonín, 6 – Izaiáš Tomuáš, 5 – Kociolek Jan, 4 – Lojek Jakub, 3 – Hovůrka Jan, 2 – Vagner Lukáš, Wojtyna Tomáš, 1 – Žyla Daniel, Marcol Petr, Kociolek Jakub, Goj Jaroslav, Čižmář Filip

Střelci jaro

14 – Chumchal Antonín, 4 – Kociolek Jan, 3 – Lojek Jakub, 2 – Izaiáš Tomáš, Hovůrka Jan, Vagner Lukáš, 1 – Žyla Daniel, Kociolek Jakub, Goj Jaroslav, Čižmář Filip.

Střelci podzim

11 – Chumchal Antonín, 4 – Izaiáš Tomáš, 2 – Wojtyna Tomáš, 1 – Hovůrka Jan, Kociolek Jan, Marcol Petr, Lojek Jakub.

Mato Ondřej – 4 zápasy, 360 minut, 15 obdržených gólů

Stach David – 22 zápasů, 1980 minut, 32 obdržených gólů, 7 čistých kont, 4 žluté karty

Žluté karty (celkem 41)

6 – Wojtyna Tomáš, 5 – Chumchal Antonín, 4 – Stach David, 3 – Lojek Jakub, 2 – Kulhánek Martin, Korzeniowski Marek, Kociolek Jan, Izaiáš Tomáš, Dorozlo David, Čoček Ondřej, Čižmář Filip, Hovůrka Jan, 1 – Edr Miroslav, Marcol Petr, Kociolek Jakub, Pasz Piotr, Pařík Marek, Žyla Daniel, Vagner Lukáš.