Program albrechtických mužstev na tento týden

Mládež Baníku

Program albrechtických mužstev na tento týden

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. A mužstvo po třetí za sebou zajíždí k dalšímu utkání na hřiště soupeře, tentokrát na půdu týmů TJ Sokol Dobrá. Starší žáci se představí v neděli na hřišti týmů TJ Internacionál Petrovice. Mladší žáky čeká domácí utkání s Gascontrolem Havířov. Starší přípravku čeká ve čtvrtek utkání na hřišti týmů MSK Orlová. Mladší přípravka se nejdříve představí v neděli na Městském stadioně v Karviné v Lize Malých Mistrů, poté v pondělí v dalším turnaji v rámci Okresní soutěže v Horním Žukově. Nejmenší fotbalisty, a to předpřípravku čeká v neděli také Liga Malých Mistrů v Karviné a poté přípravné utkání na domácí půdě s Baníkem Ostrava. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 12. května 16:30 (Dobrá): TJ Sokol Dobrá – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 12. května 9:00 (Petrovice u Karviné): TJ Internacionál Petrovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Neděle 13. května 10:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Gascontrol Havířov

Čtvrtek 10. května 16:30 (Orlová): MSK Orlová – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)