Gól v poslední minutě zajistil Baníku bod, Sokol Hrabová – Baník Albrechtice 3:3

Po domácím vítězství 6:0 nad týmem Vendryně čekal na Baníkovce souboj doposud na jaře stoprocentního týmů – TJ Sokol Hrabová. Utkání měli Baníkovci výsledkově výborně rozehrané. Díky gólům Jakuba Lojka a Antonína Chumchala šli do kabin po první půli s náskokem 0:2. Ve druhé půlce však Baník o své vedení individuálními chybami zbytečně přišel a domácí góly z 52., 56. a 74. minuty skóre otočili ve svůj prospěch. Baníku se však aspoň povedlo v již nastaveném čase gólem Jana Hovůrky vyrovnat na konečných 3:3.

TJ Sokol Hrabová – Baník Albrechtice 3:3 (0:2)

Branky: 52. Raška Michal, 56. Nováček Daniel, 74. Forman Ivo – 11. Lojek Jakub, 30. Chumchal Antonín, 90+1. Hovůrka Jan, ŽK: 84. Mohelník Michal – 63. Kociolek Jan, 65. Chumchal Antonín, 69. Kociolek Jakub, Rozhodčí: Švec Marek – Poledník Radek, Kotala Filip, Počet diváků: 80

TJ Sokol Hrabová: Herda – Kroker (26. Pivko), Bahr, Mohelník, Raška – Forman (87. Brabec), Kot, Ciesarik, Ročňák – Gomola, Nováček. Trenér: Kološ Zdeněk

Baník Albrechtice: Mato – Kulhánek (51. Kociolek Jan), Korzeniowski, Hovůrka, Pasz (77. Goj) – Žyla D., Kociolek Jakub, Dorozlo, Izaiáš – Chumchal, Lojek (69. Pařík). Trenér: Goj Jaroslav